Video z programu Defining Limitless Leadership v Praze (25. 4. 2018)

Defining Limitless Leadership

25. 4. 2018, DOX – Centrum současného umění, Praha

Prožijte celý den na semináři s Deepakem Choprou, na kterém se s vámi podělí o poznatky ze své nejnovější knihy Super Brain. V ní oslavuje zlatý věk neurovědy a jde ještě dál – otevírá dveře do zlatého věku lidského mozku. Poznatky nejnovějšího výzkumu propojuje s prastarou duchovní moudrostí a nejnovějšími průlomovými objevy v oblasti neurovědy s touhou po zdraví, životní pohodě a duchovní realizaci.

Více informací na www.thesoulofleadership.cz

__________________________

Něco se stane jen #JEDENKRÁT za život

24. 4. 2018, DOX – Centrum současného umění, Praha

Zahraniční i čeští spíkři budou v krátkých blocích prezentovat své životní i pracovní zkušenosti a náhledy na změny či inovace, které dopadají na společnost i individualitu člověka. Druhá část „NeKonference“ se podívá na inovace z pohledu neúspěchů (protože každý evoluční krok vpřed si nárokuje také oběti).

Chceme inspirovat, informovat, diskutovat. Otevřeme laboratoř nápadů, názorů, trendů, konceptů, přístupů, metod.

Na koho se můžete těšit:

Deepak ChopraRoger James HamiltonBarbora ChuecosSvětlana WitowskáPavel KysilkaJan MühlfeitTomáš HajzlerJames A. CusumanoPetr Beneš

Večerní program:

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti nemluví o svých úspěších, ale naopak o věcech, které se zrovna nepovedly, ale zkusit se musely.

Hosté:

  • Zbyněk Frolík - CEO Linet Group SE
  • Lucie Brešová - Výkonná ředitelka Kiwi.com
  • Roger James Hamilton - Zakladatel profilu Dynamiky bohatství
  • Renata Mrázová - Global Head of HR NN Group
  • Martin Záklasník - CEO E.ON Czech holding AG

Více na www.jedenkrat.cz

21denní meditační program s Oprah a Deepakem

Nenechte se limitovat a vytvořte si život, po kterém toužíte!

Oprah Winfrey a Deepak Chopra pro vás vytvořili jedinečnou 21denní sérii meditačních zážitků. Stovky tisíc lidí po celém světě denně meditují a aktivují globální vlnu transformace, hlubokého míru a naplnění. Chcete zažít mimořádnou sílu meditace?

Klikněte sem a můžete začít.

 

The Soul of Leadership s Deepakem Choprou poprvé ve střední Evropě!

19. 5. 2016
celodenní tréninkový program

Břevnovský klášter, Praha

Autor bestsellerů a duchovní průvodce Deepak Chopra Vám poradí, jak se stát skutečným lídrem: lídrem s vizemi, které dokáže díky svým schopnostem uskutečnit. Chopra vede semináře leadershipu pro generální ředitele i top manažery významných firem. Cesta, kterou popsal ve své knize Spirituální leadership – je platná v každém byznysu, ale tytéž principy lze využít v  každé oblasti života – v rodině, mezi přáteli, ve škole, v komunitě nebo v sousedství. 

Chopra tvrdí, že kromě vnějších projevů lídra, jako jsou charisma, vůdčí schopnosti nebo sebevědomí, je důležitá také niterná úroveň – duše či psyché. Pouze spojením obojího se může zrodit skvělý vůdce.

 “I vy se můžete stát takovým lídrem,” říká Chopra. “cestu máte otevřenou. Jedinou podmínkou je, že se naučíte poslouchat svého vnitřního průvodce. Budoucnost se odehrává právě v této chvíli, a volba „vést“ je na každém z nás, tady a teď.“

www.thesoulofleadership.cz

SPECIÁLNÍ DÁREK PRO VÁS: 1 rok zdarma do NEWSWIRE.FM

Internetová televize obsahující mnoho filmů, rozhovorů a show, které Vás inspirují.

Deepak Chopra a Festival Evolution vám přináší roční přístup zdarma na web NEWSWIRE.FM. Připojte se k digitální síti plné pořadů, filmů a kurzů pro inspiraci, vzdělání a informovanost. Najdete tu spoustu témat a od vědy a poznání přes zdravý životní styl a wellness až po kreativitu a představivost. Užijte si tento dárek od nás! Klikněte zde pro aktivaci: www.newswire.fm/evolution

newswire.fm

“Nejlepší cesta ke štěstí je učinit šťastným někoho jiného,” říká Deepak Chopra

Je nejžádanějším americkým koučem, autorem více než 70 knih, kterých se prodalo přes 20 milionů výtisků. Pro radu si k němu chodí tisíce lidí, mezi nimi i největší americké celebrity. Odhaluje jim pak, že štětští není až tak otázkou vnějších okolností, ale závisí na schopnosti duše okolnosti kreativně pojmout. Do souladu se ovšem nesnaží dostat jen lidské nitro. Ve své vlastní filozofii léčení spojuje technologie západní medicíny a tradiční východní léčitelství. S lékařem a spisovatelem Deepakem Choprou hovořil ve Studiu 6 z 15. května Jiří Václavek.

Přepis rozhovoru včetně reportáže najdete ZDE.

ct24

Zdroj: ČT24

Sages & Scientists Symposium 2014

Ve dnech 22. – 24. 8. 2014 proběhne v kalifornském Carlsbadu “Sages & Scientists Symposium”, které organizuje The Chopra Foundation. Známí vědci a myslitelé budou jako každý rok diskutovat o aktuálních otázkách lidské evoluce a tématech jako jsou věda, vědomí, životní prostředí, byznys, kultura a umění.

Seznam hostů a další informace najdete na www.choprafoundation.org

Sages & Scientists

Přednášku Deepaka Chopry sledovala plná Lucerna

Přednášku o propojenosti a celistvosti člověka a světa si do pražské Lucerny přišlo poslechnout přes 1200 lidí. Někteří využili možnost přijít na Meet & Greet setkání, mnoho návštěvníků zůstalo i na autogramiádu, která byla po přednášce. Jsme rádi, že se akce vydařila a moc děkujeme všem, kteří přišli a pomohli vytvořit báječnou a pohodovou atmosféru. 

Snažíme se do Česka vozit osobnosti, které jsou světovými špičkami ve svých oborech a Deepakova návštěva patří mezi splněné sny… 
Chceme vám nabízet zážitky, které budou inspirací pro mysl, ducha i tělo. Organizujeme akce, které umožňují nový pohled na události a věci kolem nás a lze se na ně podívat nejen očima, ale i srdcem. Budeme se na vás těšit na některém z našich dalších programů a věříme, že vás zaujmou stejně jako tato přednáška.

Fotogalerii z přednášky najdete ZDE.

Závěrečnou zprávu najdete ZDE.

Váš tým Felicius

 

Deepakův videopozdrav před odletem z ČR

Jak vnímá Deepaka Jan Mühlfeit

Jak vnímá Deepaka Jan Mühlfeit

15. 5. 2014

“Deepak Chopra je člověkem, který spojuje úspěch a štěstí. Je to člověk, který ctí duchovní zákony, které naše společnost nechce akceptovat. Propojuje moudrost východu s potřebami západu, protože rozumí těmto dvěma světům. Před třemi lety společnost Microsoft uspořádala celosvětové setkání všech šéfů a Deepak nám přednášel leadership úplně jinak, než jsme byli dosud zvyklí. Poslouchali jsme přednášku o lidských hodnotách, o duchovním rozvoji, o tom, jak žít naplněný a šťastný život. Bylo to neuvěřitelně silné a myslím si, že před šesti lety by byl tento přednášející pro Microsoft naprosto nepřijatelný. Doba se mění a potřeby lidí také. Dnes je již zcela běžné, že uvědomělí manažeři poukazují na to, že profit, zisk firmy a péče o ostatní lidi a přírodu může žít dohromady a vytvářet kolem sebe prostředí a podmínky, které to podporují. Jedno nelze oddělit od druhého.

Deepak je velmi vzdělaný člověk, vystudovaný lékař, ale rozumí i počítačům, neuronovým sítím a samozřejmě i duchovnímu rozvoji. Vnímá svět jako jeden celek a zamýšlí se nad tím, jak by věci mohly fungovat lépe, dává návody pro lepší a uvědomělejší život. Díky Moorovu zákonu, coz je technologický zákon, který říká, že každé dva roky máme o sto procent lepší počítač, to však znamená, že chrlí dvojnásobek informací a exponenciálně tak roste i tlak na lidskou společnost a s tím spojený stres. Dle mého soudu je práce Deepaka Chopry nenahraditelná, protože tím, že chápe potřeby lidí západního světa a velmi dobře ovládá techniky, které pochází z východu, přináší ucelený pohled na fungování světa, relaxační a meditační techniky, které vedou ke zklidnění. Když to velmi zjednoduším, řeknu, že západní manažeři, ale potažmo i celá společnost se neumí vyrovnávat se stresem a toho stresu už bude vždy jenom víc, ne méně, právě díky množství informací, které se na nás chrlí. Možná si to tady ještě tolik neuvědomujeme, ale čím dál více na západ je to hmatatelnější. I když se Deepakovi někdy zazlívá, že píše knihy o bohatství, které jsou nadnesené, tak já vnímám, že on je most, který propojuje východ a západ a svět byznysu a duchovního nitra člověka. Jeho knihy jsem přečetl snad všechny a mohuje doporučit.”

Ing. Jan Mühlfeit – bývalý ředitel české pobočky Microsoft, bývalý viceprezident Microsoftu pro Evropu, Střední východ a Afriku, nyní působí na pozici Chairman Europe v Microsoftu a jako poradce pro mezinárodní organizaci AIESEC

Václav Mach o Deepakovi

Václav Mach o Deepakovi

14. 5. 2014

„Žijeme v přelomovém období.  Začala Doba digitální, kterou zásadním způsobem ovlivňují  mobilní zařízeni a masivní využívaní služeb informačních a komunikačních technologií. Mění se  pracovní i životní prostředí. Deepak zná recept pro nalezení rovnováhy mezi profesním a osobním životem, poradí vám, jak si máte nastavit a udržet správný Work Life Balance…“

Václav Mach – ředitel pro vnější vztahy v regionu CEE (Střední a východní Evropy), Microsoft Corporation

Proč se těší na Deepaka Jiří Pavlíček?

Proč se těší na Deepaka Jiří Pavlíček?

13. 5. 2014

„Jsem velice rád, že máme příležitost setkat se s Deepakem Choprou osobně. Dlouhodobě sleduji práci Deepaka a považuji jej za jednu z nejvíce zajímavých a inspirujících osobností naší doby. Velmi mne zaujala jeho schopnost propojovat souvislosti a převádět je do praktických, uchopitelných návodů na vyrovnaný rozvoj života v duchovní, citové, intelektuální, fyzické i finanční rovině. Těším se na toto výjimečné setkání.“

Jiří Pavlíček – podnikatel, manažer, ideátor, řídící partner společnosti Bright Principal

Proč se chystá na přednášku Jaromír Čajomír Horák?

Proč se chystá na přednášku Jaromír Čajomír Horák?

13. 5. 2014

„Proč rád přijdu? Mám rád celostní a vědomý přístup k životu a věřím, že se od Deepaka dozvím další zajímavé tipy jak být celistvější a jednotnější. Čaj s vámi!“

Jaromír Horák – duchovní otec a ředitel ČajoMír festu a občanského sdružení ČajoMír

www.cajomir.cz

7 kroků ke šťastnému životu podle Deepaka Chopry | 3.

Kdykoli se rozhodnu pro nějaké řešení, položím si dvě otázky: Jaké následky má a bude mít toto moje rozhodnutí? Přinese mně i mému okolí toto rozhodnutí štěstí a dobrý pocit?

7 kroků ke šťastnému životu podle Deepaka Chopry | 2.

Chcete-li mít radost, rozdávejte ji; chcete-li získat lásku, naučte se ji dávat; chcete-li materiální bohatství, pomáhejte k němu ostatním. Každý vztah je o rovnováze…

7 kroků ke šťastnému životu podle Deepaka Chopry | 1.

Na první pohled jednoduchá věc – najít si každý den čas pro sebe, meditaci nebo jen pro uklidnění mysli, vyrazit do přírody místo sledování televize. Výzva dnešní uspěchané době : -)

Goscha TV: rozhovor se Ctiradem Hemelíkem o Deepaku Choprovi

O návštěvě slavného spisovatele a kouče v oblasti výživy, zdravého života a osobního rozvoje si povídá Igor Chaun se zakladatelem společnosti Felicius Ctiradem Hemelíkem. Pohled do zákulisí, aneb jak je těžké pozvat světovou celebritu do Česka a co to obnáší.

Zdroj: GoschaTV

Kdo je inspirací Marka Dzirasy?

Kdo je inspirací Marka Dzirasy?

8. 5. 2014

“Přestože se celý život setkávám s největšími osobnostmi osobního a duchovního rozvoje, musím přiznat, že na světě není mnoho autorit, kterým skutečně naslouchám. Desetitisíce čtenářů mých knih a posluchačů mých seminářů vědí, že jedním z mých nejčastěji citovaných učitelů je Deepak Chopra. Jeho knihy, audio a video nahrávky jsem četl a sledoval nesčetněkrát stále dokola. Osobně k němu cítím velikou vděčnost, jeho filozofie je pro mě srdeční záležitost. Těším se, že se mi letos v květnu splní sen, spatřit Deepaka v naší zemi. Jeho učení evropská civilizace velmi potřebuje. Pro mě je jedním z majáků, které vždy přinášely do mého života světlo, čistotu, porozumění, úlevu, odpuštění, smíření a klid. A hlavně velikou radost :-)“

Mark Dzirasa – spisovatel, trenér, korporátní kouč, duchovní mentor

www.dzirasa.com

Jak vnímá Ctirad Hemelík Deepaka?

Jak vnímá Ctirad Hemelík Deepaka?

7. 5. 2014

„Já osobně vnímám Deepaka jako nejlepšího průvodce aktivních lidí. Tedy těch, kteří chtějí, aby jejich život měl smysl a poslání – a to nejen pro ně samotné, ale i pro okolní svět. Jinak řečeno těch, kteří vědí, že pro to musí něco udělat.  Jsou to na první pohled snadné kroky , ale jejich realizace pro nás v dnešní uspěchané době nemusí být lehká. Deepak je pro mě tím, kdo tyto kroky umí popsat a zformulovat do jednoduchých rad a doporučení. A pro mě je tím nejlepším. To je ten hlavní důvod, proč jsem sedm dlouhých let pracoval na možnosti jeho návštěvy v České republice.“

Ctirad Hemelík – ředitel pořádající  společnosti Felicius Media

www.ctiradhemelik.cz

Webinář o Deepakovi

O Deepakovi, přípravách na jeho návštěvu i očekáváních diskutovali na online webináři David Kirš, Citrad Hemelík a Erika Güntherová.

Poslechnout si jej můžete ZDE

pozvanka