Akce

THE SOUL OF LEADERSHIP 2016

Kvantový skok pro vás a vaše lídry
19. 5. 2016 
Praha, Břevnovský klášter

Autor bestsellerů a duchovní průvodce Deepak Chopra Vám poradí, jak se stát skutečným lídrem: lídrem s vizemi, které dokáže díky svým schopnostem uskutečnit. Chopra vede semináře leadershipu pro generální ředitele i top manažery významných firem. Cesta, kterou popsal ve své knize Spirituální leadership – je platná v každém byznysu, ale tytéž principy lze využít v  každé oblasti života – v rodině, mezi přáteli, ve škole, v komunitě nebo v sousedství.

“Lídr je duší kolektivního vědomí. Nese sny a touhy lidí v týmu, komunity, národa.
Jeho vize není jeho osobní vize. Velký lídr nese niternou vizi mnoha lidí.”

Chcete-li být úspěšným lídrem, musíte zvládnout 7 kroků, které reprezentuje zkratka L-E-A-D-E-R-S:

L = Look and Listen (Lépe naslouchat a pozorovat)

E = Emotional Bonding (Emoční inteligence)

A = Awareness (Aspekt uvědomění)

D = Doing (Důraz na akci)

E = Empowerment (Etablování moci)

R = Responsibility (Role zodpovědnosti)

S = Synchronicity (Synchronicita)

Když určíte svůj vlastní duchovní profil a základní hodnoty, které chcete zdokonalit, můžete použít těchto sedm pravidel k rozvoji svého potenciálu.

Chopra tvrdí, že kromě vnějších projevů lídra, jako jsou charisma, vůdčí schopnosti nebo sebevědomí, je důležitá také niterná úroveň – duše či psyché. Pouze spojením obojího se může zrodit skvělý vůdce.

   
“I vy se můžete stát takovým lídrem,” říká Chopra. “cestu máte otevřenou. Jedinou podmínkou je, že se naučíte poslouchat svého vnitřního průvodce. Budoucnost se odehrává právě v této chvíli, a volba „vést“ je na každém z nás, tady a teď.“

Deepak Chopra mistrně propojuje praktickou a duchovní stránku věci, jeho rady tedy využijí nejen lídři či manažeři, ale všichni, kteří chtějí získat novou životní perspektivu.

www.thesoulofleadership.cz

_________________________________

PROBĚHLÉ AKCE:

Budoucnost zdravého a úspěšného života
květen 2014

Zveme Vás na přednášku Deepaka Chopry, který na základě nejnovějších poznatků praktické i alternativní medicíny představí cestu k plnému zdraví.  Kromě praktických příkladů, jak dojít k uzdravení, transformaci a psychické pohodě, Deepak odpoví na řadu aktuálních otázek.

  • Nacházíme se uprostřed velkého zvratu paradigma ve vědě?
  • Je naše realita definitivní?
  • Je pravda, že naše vědomí vytváří a ovládá naší fyzickou realitu?
  • Je dalším krokem ve vývoji lidstva evoluce vědomí?
  • Můžeme ovlivnit budoucí vývoj vesmíru?
  • Posílíme naši schopnost intuice, kreativity, vědomé volby či uzdravení a probudíme naše skryté schopnosti mimosmyslové komunikace i mimosmyslových vjemů, když porozumíme našemu vědomí jako neomezenému poli možností?
  • Jak může naslouchání našemu vědomí zlepšit naši celkovou pohodu (fyzickou, emoční, spirituální, sociální, společenskou, finanční a ekologickou)?

Závěrečnou zprávu z pražské přednášky Deepaka Chopry najdete ZDE.