Deepak Chopra je světovou autoritou v oblasti výživy, zdravého života a osobního rozvoje. Základním pilířem našeho zdraví je propojení mysli a těla a péče o jejich rovnováhu, díky které dosáhneme fyzického uzdravení i psychické pohody.

Více
 

Deepak Chopra Vám poradí, jak se stát skutečným lídrem: lídrem s vizemi, které dokáže díky svým schopnostem uskutečnit. Stejné principy lze využít v  každé oblasti života – v rodině, mezi přáteli, v komunitě nebo v sousedství. 

Více
 

Deepak Chopra přednáší a motivuje lidi na celém světě, vede vlastní poradenství, které využívají také známé osobnosti.  Bývá častým hostem televizních talkshow, sám provozuje Deepak Chopra Radio a Deepak HomeBase.

Více
 

Jste připraveni zažít více klidu, štěstí a vitality? Stačí každý den jen 20 min. Připojte se k Oprah a Deepakovi v 21denním meditačním programu! 
Getting Unstuck: Creating a Limitless Life. ……………….  …………………….  

Více
Novinky

21denní meditační program s Oprah a Deepakem

Nenechte se limitovat a vytvořte si život, po kterém toužíte!

Oprah Winfrey a Deepak Chopra pro vás vytvořili jedinečnou 21denní sérii meditačních zážitků. Stovky tisíc lidí po celém světě denně meditují a aktivují globální vlnu transformace, hlubokého míru a naplnění. Chcete zažít mimořádnou sílu meditace?

Klikněte sem a můžete začít.